گیمزکی

اورجینال بخر لذتشو ببر

مرجع معتبر فروش محصولات دیجیتال در ایران

قوانین و مقررات سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت گیمز کی:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت گیمز کی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت گیمز کی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت گیمز کی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت گیمز کی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت گیمز کی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت گیمز کی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وبسایت گیمزکی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت گیمز کی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت گیمز کی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وبسایت گیمزکی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وبسایت گیمز کی را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 500010606664  تنها شماره‌ایی هست که وبسایت گیمزکی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وبسایت گیمز کی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام وبسایت گیمز کی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@gameskey.ir اطلاع دهید. همچنین ایمیل info@gameskey.ir ، ایمیلی است که وضعیت پردازش سفارش وبسایت گیمز کی را به اطلاع کاربران می‌رساند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وبسایت گیمز کی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت گیمز کی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وبسایت گیمز کی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت گیمز کی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت گیمز کی جزئی از اموال وبسایت گیمز کی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت گیمز کی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت گیمز کی محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
وبسایت گیمز کی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 12 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 12 صبح الی 24 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت وبسایت گیمز کی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وبسایت گیمز کی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وبسایت گیمز کی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وبسایت گیمز کی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
وبسایت گیمز کی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وبسایت گیمز کی محفوظ است.

پشتیبانی